Єжи Ґедройць. Автобіографія у чотири руки

Додано by

Ця книга – автобіографія Єжи Ґєдройця – людини надзвичайної інтелектуальної потуги, великого польського видавця та громадського діяча. Відкритість політики як головна засада демократії та політичної стабільності, свобода слова стали лейтмотивом усього його життя. Все, що робив Єжи Ґєдройць, було просякнуто любов’ю до кожної окремої людини і жагою не до існування, а до життя. Його волею була видана антологія української літератури 1917–1933 років, що відображала поступ та перерване життя українського письменства – «Розстріляне Відродження» (упорядник Ю. Лавріненко).

Ця автобіографія – питання до світу і пошук відповідей на них видатних інтелектуалів ХХ століття. Книга стане справжнім скарбом для тих, хто цікавиться як постаттю Єжи Ґєдройця, так і історією Європи, боротьбою за свободу поляків та їхніх сусідів.

Спільний видавничий проект Києво-Могилянської Бізнес-Школи та видавництва «ДУХ і ЛІТЕРА»

Ґєдройць Є. Автобіографія у чотири руки / Упорядкування та післямова Кшиштофа Пом’яна. Пер. з польської Лесі Лисенко. – К.: ДУХ І ЛІТЕРА, 2015. – 408 с., 56 с. іл. (Сер. «БІБЛІОТЕКА СПРОТИВУ, БІБЛІОТЕКА НАДІЇ»).
ISBN 978-966-378-420-5

Рецензії:

 

Comments are disabled