Григорій Фалькович. Шалахмонеси. Вірші для дітей

Додано by

Ця книга є унікальною на українському видавничому ринку і не має аналогів.

«Шалахмонеси» – чи не перша, напрочуд вдала, спроба у вітчизняній дитячій літературі створити українсько-єврейську книгу, що поєднала б найкраще з обох культурних традицій. Це розкішне видання невимушено й дотепно розсуває кордони пізнання матеріальної та духовної спадщини народів нашої країни, тож, буде не лише цікавим, а й корисним для читачів різних національностей та будь-якого віку.


Це неповторне видання має дивовижну, майже двадцятирічну історію. Веселі, мудро-дотепні вірші Григорій Фалькович написав ще на початку незалежності України. Тоді ж взявся до роботи художник Пінхас (Павло) Фішель. Самобутній Всесвіт «Шалахмонесів» створювався ним більше ніж п’ять років, що й недивно, зважаючи на складність обраної техніки – ручної роботи, на зразок єврейських стародруків. Тоді не знайшлося видавця, котрий зважився б на такий вартісний і поліграфічно складний проект. За ці роки окремі вірші з «Шалахмонесів» побачили світ в інших книжках Г. Фальковича та шкільних підручниках, фактично ставши класикою сучасної літератури для дітей, а ілюстрації П. Фішеля неодноразово експонувалися на художніх виставках, частково публікувалися у інших виданнях та розлетілися по світах вітальними листівками.

Фалькович Григорій. ШАЛАХМОНЕСИ. Вірші для дітей / Ілюстрації Пінхаса (Павла) Фішеля. – К.: Дух і Літера, 2016. – 48 с. з іл.
ISBN 978-966-378-441-0

Презентація:

  • 22 квітня о 18:00 у залі «Печера» Книжкового Арсеналу відбулася презентація

 Рецензії:

Comments are disabled