Презентація нових видань Центру на ІІІ Міжнарожному фестивалі “Книжковий арсенал”

Центр юдаїки брав участь у ІII МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», що проходив у Києві з 24 травня по 01 червня 2013 року

На фестивалі були представлені нові видання Центру:

Презентація поетичної збірки «Юліан Тувiм. Поезії. Контексти». Зліва направо: Ярослав Ґодун – директор Польського інституту в Києві, Маріанна Кіяновська – перекладач та упорядник книги, Елеонора Соловей – літературний редактор, Леонід Фінберг – головний редактор видавництва «Дух і Літера» (Фото Польського інституту в Києві)

Презентація книг Януша Корчака «Дитя людське» і «Право на повагу» та Йоанни Ольчак-Ронікер «Януш Корчак. Сторінками біографії». Зліва направо: Маріанна Кіяновська – перекладач творів Януша Корчака, Леонід Фінберг – головний редактор видавництва «Дух і Літера», Володимир Каденко – перекладач творів Януша Корчака, Світлана Петровська – голова Українського товариства Януша Корчака, Анастасія Живкова – співробітник Центру юдаїки НаУКМА (Фото Польського інституту в Києві)

Презентація Художньо-публіцистичного альманаху «Єгупець» №22. Зліва направо: Діана Клочко – відповідальний редактор, Леонід Фінберг – заступник головного редактора, Григорій Фалькович – поет, Валерія Богуславська – поет, перекладач, член редколегії

Музичний ансамбль «Pushkin! Klezmer Band» на презентації нового числа Художньо-публіцистичного альманаху «Єгупець»

Центр юдаїки спільно з видавництвом «Дух і Літера» на «Книжковому арсеналі», 2013 виступили організаторами проекту «Журнальний зал».

Працювала виставка, на якій були представлені мистецькі журнали початку ХХ століття з колекції Музею книги та друкарства України; тоталітарні журнали 30-50-х років з колекції Вахтанга Кіпіані та Леоніда Фінберга; мистецькі, художні та суспільно-політичні журнали української діаспори з архіву Вахтанга Кіпіані; мистецькі журнали останніх десятиліть з архіву Богдана Поліщука та Леоніда Фінберга; художні та літературні журнали межі 90-х рр. з архіву Олексія Зараховича; журнали та часописи, які продовжують жити сьогодні: часопис «Ї», журнал «Дух і Літера», альманах «Єгупець», журнал «Кур’єр Кривбасу».

Відбулися презентації часопису «Жила», нового числа альманаху «Єгупець», часопису «Критика» та онлайн-журналу «Korydor». Олексій Зарахович, Дмитро Стус та Ігор Латинський провели зустріч «Київські журнали часів перебудови та незалежності», а Вахтанг Кіпіані прочитав лекцію «Неофіційні журнали 1960-1980-х років».

Експозиція Журнального залу

Експозиція Журнального залу